Witaj na stronie TQD

 

Falcon 700 odkurzacz centralny

 

OPIS PRODUKTU

 

 

TQD Falcon to jednostki z obudową stalowo-aluminiową, w których zastosowano silniki AMETEK® Thru-Flow z 2-stopniową turbiną oraz filtracją hybrydową: cyklon + filtr główny wielorazowy lub filtr główny wielorazowy w połączeniu z opcjonalnym workiem filtracyjnym. Automatyka z autodiagnozą zapewniająca łagodny start silnika zwiększa jego żywotność oraz nie powoduje “uderzeń” w instalacje elektryczną. Podłączenie instalacji z lewej lub prawej strony. Dostępne moce: 600 i 700 AirWatts.

 

     

 

Cechy ogólne:

 

  1. Obudowa aluminiowo-stalowa
  2. Silnik AMETEK® Thru-Flow
  3. Wolny start silnika
  4. Układ sterujący z autodiagnozą
  5. Podłączenie instalacji z lewej lub prawej strony
  6. Zbiornik aluminiowy 32L
  7. Moc ssąca: 700 AirWatt
  8. Potrójna filtracja hybrydowa (I lub II)
  9. Gwarancja standardowa: 5 lat
  10. Gwarancja wydłużona: 10 lat **

 

 

I sposób:

 

Z jednym filtrem workowym (wielorazowym zamontowanym na stelażu filtra. W tym przypadku brudne powietrze jest filtrowane za pomocą naturalnie powstałemu ruchowi wirowemu tzw. cyklonowi oraz filtrowi workowemu. Filtr wykonany jest z materiału o wysokiej skuteczności filtracji, wielorazowego użytku. Konserwacja sprowadza się do czyszczenia / wymiany filtra i opróżniania zbiornika.

 

II sposób:

 

Z filtrem workowym zamontowanym na stelażu filtra oraz dodatkowym, jednorazowym workiem filtracyjnym zainstalowanym na króćcu wlotowym do zbiornika. W tym przypadku brudne powietrze jest filtrowane za pomocą worka filtracyjnego i wszystkie większe cząstki brudu zostają w nim zatrzymane. Pozostałe filtrowane są na filtrze workowym. Oba filtry wykonane są z materiału o wysokiej skuteczności filtracji. Konserwacja sprowadza się do okresowego czyszczenia / wymiany filtra workowego oraz wymiany worka filtracyjnego.


Ten sposób filtracji to również czystość i higiena przy obsłudze.

 

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 

Model Falcon 700
Obudowa aluminium + stal
Typ silnika AMETEK® Thru-Flow
Moc W 1700
Napięcie V/Hz 220/240V, 50Hz
Natężenie prądu A 7,6
Podciśnienie kPa 32
Siła ssąca AIRWATT 700
Przepływ powietrza m3/h 294
System filtracji cyklon lub worek filtracyjny (22,5 l) + filtr
Zabezpieczenie silnika TAK
Wolny start silnika TAK
Pojemność zbiornika l 32,0
Wymiary w/s/gł [mm] 767/351/360
Waga netto kg 8,8
Kolor czerwony / aluminium
Poziom hałasu * [dbA] 60/69*
Gwarancja standard / wydłużona** 5 lat / 10 lat*

 

Zalecenia instalacyjne:

Model Powierzchnia domu Odległość od najdalszego gniazda do wyrzutni Przybliżona liczba gniazd ssących
HAWK 700 do 450m2
45m 10szt

 

 

* Pomiar w odległości 3m, jednostka podłączona do instalacji z tłumikiem / jednostka niepodłączona do instalacji i bez tłumika.

** Istnieje możliwość wykupienia pakietu gwarancyjnego wydłużającego okres gwarancji do 10 lat (dotyczy wyłącznie urządzeń związanych z użytkiem domowym), której warunkiem jest wypełnienie formularza dołączonego razem z kartą gwarancyjną i przesłanie go, razem z kserokopią dowodu zakupu, pocztą na adres Gwaranta: „Termitech A.T. Jaroszewicz sp.j., ul. Produkcyjna 105, 15-680 Białystok. Decyzja o wydłużeniu gwarancji oraz przesłanie formularza nie może nastąpić w czasie dłuższym niż 6 miesięcy od daty zakupu odkurzacza. Opłata za wydłużenie gwarancji wynosi 250 zł netto plus należny podatek VAT. Po opłaceniu faktury za dodatkowy pakiet gwarancyjny, zwrotnie odsyłana będzie specjalna 10-letnia karta gwarancyjna (licząc od daty zakupu odkurzacza).

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU